O czym rozmawiać z dziewczyną, żeby słuchała z zainteresowaniem?

Właśnie podszedłeś do dziewczyny, jest piękna, a cała jej uwaga jest skupiona na Tobie. Oczekuje, że coś do niej powiesz. Ty otwierasz swoje usta ponętnie niczym James Bond, kiedy nagle zdajesz sobie sprawę – że nie masz pojęcia o czym rozmawiać z dziewczynami!

Czy ta sytuacja brzmi dla Ciebie znajomo? Czy ty też, jak wielu innych facetów, zastanawiasz się jak przeprowadzić rozmowę z piękną nieznajomą kobietą?

Pewnie nie raz pomyślałeś, że poderwałbyś tą dziewczynę, gdybyś tylko wiedział o czym z nią rozmawiać...

Po pierwsze musisz wiedzieć, że to co mówisz do kobiety, nie jest tak ważne, ważniejsze jest w jaki sposób to mówisz.

Jak wynika z wielu badań rozkład znaczenia komunikatu jest następujący:
 • 7% - słowa,
 • 38% - głos,
 • 55% - ekspresja mimiczna
Co to oznacza? Słowa to zaledwie 7% tego co komunikujesz! Ważniejszy jest ton głosu i mowa ciała.

-->

Jaka mowa ciała jest odpowiednia? To pytanie na dłuższą rozprawę. Na pewno taka, która pokazuje, że czujesz się komfortowo, jesteś zrelaksowany i pewny siebie. Więcej o odpowiedniej mowie ciała możesz dowiedzieć się stąd ».

Wiesz już, że to o czym rozmawiasz z kobietami, nie jest takie ważne, ale przecież nie będziesz w towarzystwie dziewczyny siedział i milczał, udając pewnego siebie. W dalszym ciągu musisz do dziewczyny coś mówić.

Na jakie tematy rozmawiać z kobietą?

Przede wszystkim poruszaj tematy, na które Ty sam lubisz rozmawiać. Rozmawiaj o nich z pasją i zaangażowaniem. Kiedy kobieta wyczuje przekonanie i ekscytacje w Twoim głosie, zrozumie, że mówisz o czymś, co Cie naprawdę interesuje i że właśnie dajesz jej zaproszenie do Twojego świata.

Nie jest to świat, w którym starasz się, zaimponować dziewczynie, albo ją poderwać. Jest to miejsce, gdzie jesteś całkowicie naturalny, szczery i otwarty. Pokazujesz cechy, które kobiety uważają za bardzo atrakcyjne.

Niektóre tematy zainteresują kobiety szybciej i na dłużej, niż inne.

Na pewno zaciekawią dziewczynę tematy, które poruszą jej emocjonalną stronę i wpłyną na samopoczucie. Kobiety w przeciwieństwie do facetów potrzebują ciągłej stymulacji emocjonalnej! Tak je zaprogramowała natura. Poziom kobiecych emocji można porównać do jazdy kolejką górską. Raz znajdują się w harmonii i spokoju, żeby za chwilę ... wjechać na emocjonalny szczyt i ... na pełnej szybkości zjechać na dół! Gdzie znów zapanuje spokój.

Dlatego (co pewnie sam zauważyłeś) dziewczyny tak bardzo uwielbiają mówić i słuchać o związkach, zdradach, intrygach, przygodach życiowych, przeżyciach - generalnie o relacjach międzyludzkich. To są tematy, które bardzo stymulują emocje. Jeżeli podczas rozmowy będziesz poruszał się wokół tych zagadnień, natychmiast uchwycisz uwagę kobiety.

Dużo przydatnych informacji na temat tego o czym i jak rozmawiać kobietą, aby rozbudzić w niej pożądane emocje znajdziesz w książce Seksualny klucz do kobiecych emocji » .

Inne tematy, o których kobiety uwielbiają rozmawiać:
 • moda
 • podróże
 • film
 • muzyka
 • jedzenie
 • zwierzęta
 • szokujące wydarzenia
 • hobby
 • horoskopy
 • marzenia
 • ona sama
 • dzieciństwo
Podczas rozmowy z dziewczyną pokaż, że masz poczucie humoru. Nie oznacza to jednak, że masz być klaunem. Niestety wielu facetów błędnie myśli, że jak rozbawi kobietę to ona ich polubi. Dlatego opowiadają dowcip za dowcipem i starają się być zabawni na siłę. Nie rób tego! Takie zachowanie świadczy o tym, że szukasz reakcji i akceptacji ze strony kobiety. Zostaniesz odebrany jako ten, który "próbuje za mocno" i koniecznie stara się jej zaimponować.

Zamiast udawać błazna i silić się, żeby za wszelka cenę rozbawić dziewczynę - rozluźnij się. Wszystko może być zabawne, jeżeli spojrzysz na to w odpowiedni sposób.

 • Możesz opowiadać śmieszne historie, które Ci się przydarzyły.
 • Wspominaj zabawne sceny z filmów, seriali.
 • Stosuj humor sytuacyjny, wymyślaj coś na poczekaniu.

Jeśli będziesz potrafił znaleźć humor i bawić się w każdej sytuacji, kobiety Cię pokochają.

Z drugiej strony to nie znaczy, że masz nigdy nie opowiadać kawałów – jeżeli sądzisz, że jakiś jest zabawny i chcesz się nim podzielić z dziewczyną, nie krepuj się. W ten sposób dzielisz z kobietą swoje poczucie humoru i to, co uważasz za zabawne.

Mężczyźni często zastanawiają się, czy podczas rozmowy z dziewczyną mogą poruszać głębokie, osobiste tematy. Tak mogą, ale tylko w odpowiednim momencie.

Jeżeli będziesz rozmawiał na bardzo głębokie i osobiste tematy z kimś, kogo poznałeś kilka minut wcześniej, prawdopodobnie przerazisz tą osobę. Jeżeli poznacie się już bardzo dobrze, komfortowo czujecie się w swoim towarzystwie i chcecie poznać się dużo lepiej, wtedy ciężkie, emocjonalne tematy mogą zbudować między wami silny raport i więź.

O czym nie rozmawiać z dziewczyną?

Panowie, nie rozmawiajcie o aborcji, eutanazji, religii, polityce, nie ważne jak pasjonujące są to dla was rzeczy – mogą wam tylko przysporzyć kłótni i złego samopoczucia.

Kobiety nie chcą żebyś w rozmowie się narzucał, przechwalał czy zadawał ciągle pytania. Rozmowa to nie wywiad! Dlatego nie próbuj wtargnąć do ich świata na skróty.

Dziewczyny chcą doświadczyć twojej rzeczywistości, poznać Twoje pasje, chcą być częścią Twojego świata. Dlatego na początku rozmowy opowiadaj dużo o sobie, a kobieta na pewno też się otworzy.

Powinieneś rozmawiać z kobietą przede wszystkim na tematy, które interesują Ciebie i które pomogą Ci zbudować z nią silną więź. To o czym rozmawiasz z dziewczyną, powinno być całkowitą ekspresją Ciebie, bo tę osobę dziewczyna chce poznać.

Poznaj seksualny klucz do kobiecych emocji »
Najbardziej wartościowe rady dostępne na liście mailingowej:
E-mail: Imię:
Zgadzam się z polityką prywatności

58 komentarzy:

Anonimowy pisze... Reply to comment

Wiesz, ja jako dziewczyna wiem o czym lubimy z wami - chłopakami - gadać. Moim zdaniem, to zależy od typu dziewczyny. Jedna ma bzika na punkcie Chanel, a druga deskorolki. U mnie trudniej trafić, bo ze mną jest inaczej: stawiam na spontaniczność, a nie wyuczenie się wszystkiego na pamięć :) Skąd mogę wiedzieć, że ten koleś nie będzie robił wszystkiego jak zaleca mu Internet.

Trueman pisze... Reply to comment

Masz rację, dużo facetów szuka uniwersalnych tekstów na podryw. Tylko nie zdają sobie oni sprawy z tego, że to widać kiedy facet jest zainteresowany rozmową z kobietą na zaproponowany temat, a kiedy używa wyuczonych tekstów, tylko po to żeby ją poderwać. Dlatego w tym artykule podałem uniwersalne rady, które generalnie pasują do większości kobiet. Bez wskazywania typu rozmawiaj TYLKO o tym i o tym, a nie mów o tym i o tamtym, bo to bez sensu… Pewnie zgodzisz się ze mną, że tak naprawdę wszystko może być interesującym tematem do rozmowy z kobietą, jak się mówi o tym w ODPOWIEDNI, przykuwający uwagę sposób. My faceci rozmawiamy ze sobą w trochę inny sposób niż kobiety. Facet z facetem rozmawia o suchych faktach, bez dodawania w to emocji. Mamy przeświadczenie, że tak powinien robić prawdziwy mucho.:) A wy kobiety wolicie rozmawiać bardziej entuzjastycznie i emocjonalnie. Opisujecie swoje doświadczenia, co czujecie, lubicie się droczyć, poczuć się fajnie, dostać wypieków na twarzy i bólu brzucha ze śmiechu.:) Dla kobiet istotne jest jakie emocje powstają podczas rozmowy z mężczyzną. Jak facet nie wywołuje w Tobie żadnych pozytywnych emocji to pewnie automatycznie staje się dla nudny i raczej nie ma większych szans u Ciebie. Prawda?

Anonimowy pisze... Reply to comment

Prawda. U mnie jest tak: usłyszałam od chłopaka, że jestem fajną dziewczyną i do razu poczułam się szczęśliwa. Chłopaki. Dziewczyny lubią usłyszeć coś miłego, ale bez przesady. Nie obsypujcie ich na okrągło komplementami. Jeżeli dziewczynie się podobacie to powinno po prostu zainteresować ją to co lubicie wy, a nie pan x.

Trueman pisze... Reply to comment

No tak, prawienie kobietom komplementów na początku znajomości to jeden z największych błędów jakie popełniają mężczyźni. Też o tym pisałem. Tak samo jak zbytnie przechwalanie się i próba zaimponowania dziewczynie.

Anonimowy pisze... Reply to comment

Tu Ci przyznaję rację. Chłopaki pamiętajcie, że dziewczyny są różnorodne :)

Gall pisze... Reply to comment

Mnie bardziej interesuje jak zacząć rozmowę, pierwsze słowa, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podchodzę do pięknej nieznajomej niewiasty i zaczynam nawijać o ekscytacji niedawno strzelonego przeze mnie gola. Mylę się?

Trueman pisze... Reply to comment

No masz rację. Jak zacząć rozmowę z kobietą? To dobry temat na nowy wpis. Ale tak w skrócie:

Zależy gdzie z nią rozmawiasz. W klubie możesz zaczynać rozmowę bardziej odważnie np
moje ulubione rozpoczęcie:

-JA:"Cześć dziewczyny lubicie dostawać komplementy od nieznajomych?"
-ONE: "Pewnie" (z miną mówiąca o kolejny facet chce się podlizać)
-JA: "Ja tez! No to zacznijcie pierwsze. Powiedzcie mi jakiś komplement."
-ONE: "Szczery śmiech"

Inne których możesz użyć:
"O mój boże masz taką samą koszulkę/buty/torebkę jak moja była/siostra/koleżanka, czy wy czasem się nie znacie?

Jak zauważysz, że dziewczyna ma coś nietypowego mówisz:
"Masz najbardziej czadowe/dziwne/dojechane/smerfa-styczne okulary/rogi/naszyjnik jaki kiedykolwiek wydziałem. MUSISZ mi powiedzieć gdzie go kupiłaś!

W dzień i na ulicy rozpoczęcie musi być bardziej stonowane i wyglądać naturalnie.
Na przystanku:
- Widzisz jakieś zdarzenie i komentujesz głośno wciągając ją w rozmowę.

- Pytasz kobietę o drogę (nawet jeżeli wiesz jak tam dojść), później kontynuujesz pytając czy jest stąd i jak dobrze zna miasto itp.

- Na zakupach:
"Cześć potrzebuje kobiecej opinii" i kontynuujesz, że chciałbyś dzisiaj coś ugotować np spaghetti, ale nie wiesz czy powinieneś kupić sos z proszku czy ze słoika, albo mięso takie czy takie. Prosisz o radę.

Jednak musisz pamiętać, żeby później odpowiednio pokierować rozmową tak, żeby stała się ona rozmową o was, a nie ciągle na temat rzeczy o którą zapytałeś. Bo jak wyczerpiesz temat, to kobieta nie będzie pewna czy tylko chciałeś porady czy ją zagadać.

Twoim obowiązkiem jest zmienić temat na inny, najlepiej w delikatny sposób go przekierować. Np. o widzę, że dobrze gotujesz, przydała by mi się taka żona. Itp.

Gall pisze... Reply to comment

Dobre! dzięki wielkie. Jeśli nadal zamierzasz napisać artykuł, czekam z niecierpliwością. ;)

Trueman pisze... Reply to comment

Napiszę na pewno.

Gall pisze... Reply to comment

Nie mam gdzie do Ciebie napisać, więc napiszę tutaj. Napisz też o tym jak rozstać się szybko i w miarę bezboleśnie z dziewczyną. Zawsze mam z tym problem. Dzięks.

Anonimowy pisze... Reply to comment

A można zapytać np. Napijesz się czegoś?

Anonimowy pisze... Reply to comment

ja jako dziewczyna lubie gadac najbardziej o swoim dzieciństwie.. W ten sposób zawsze spodobam sie chłopakowi.. :**
Kocham Cie skarbie.. Pozdrowionka i 1000 buziaków:)
Kc M :****

Trueman pisze... Reply to comment

A można zapytać np. Napijesz się czegoś?

Można, tylko po co? Chcesz się pochwalić, że stać Cie na coś do picia, czy myślisz sobie, że jak postawisz kobiecie sok/drinka to przynajmniej nie ucieknie od Ciebie zanim tego nie wypije? :)

Zabierasz się do tego od zlej strony. Jezlei już rozmawiasz z kobieta, rozmowa dobrze się układa to wtedy można zaproponować coś do picia, bo mogło jej zaschnąć w gardle gdy spotkała takiego fajnego faceta. Ale nie stawiaj nic na samym początku. Bo to złe wygląda (jakbyś chciał kupować jej zainteresowanie), a poza tym możesz stracić dużo kasy zanim w ogolę z któraś dłużej porozmawiasz.

A. van Garda pisze... Reply to comment

Hmm gdyby tak wszyscy stosowali się do Twoich rad. Podziwiam to jak rozumiesz kobiety.. ;)
'Apropo notki. To prawda najgorsza rzecz w poznawaniu nowych ludzi to własnie to, że w większości są nieziemsko nudni, a może bardziej ziemsko..

Trueman pisze... Reply to comment

Zgadzam się nuda, w kółko mówienie o pracy problemach, szkole to niestety powszechność.

Dlatego tak ważne jest żeby, się wyróżniać i rozmawiać o tym, co nas naprawdę interesuje. Polecam czytać ciekawe książki, to rozwija wyobraźnię i uczy jak dobrze opowiadać historie.

kamil pisze... Reply to comment

Witam wszystkich, mam wielki problem z jedna dziewczyną chodzi do tej samej szkoły co ja, na początku tak jakoś spoglądała na mnie nie wiem czy to ważne ale wydaje mi się że jak na mnie spoglądała to miała takie szkliste oczka, ale mogło mi się również wydawać, podoba mi sie ale nawet się nie znamy a nie mam odwagi do niej podejść a jak by mi się nawet udało to i tak pustka w głowie bo o czym miał bym z nią rozmawiać mam koleżankę w jej klasie to może mnie przedstawi i coś szepnie o mnie, co o tym sądzicie proszę o pomoc będe bardzo wdzięczny, jakieś porady?

Bartek pisze... Reply to comment

do Kamila byłem w identycznej sytuacji.. na wigilii szkolnej odbyło się przedstawienie szkolne była cała szkoła potem wpadła jej klasa nie było miejsc siedzących więc ja wstałem i zaniosłem jej krzesło okazja do spojrzenia sobie w oczy i stwierdzenia czy coś zaiskrzyło później załatwiłem jej numer i złożyłem jej życzenia na wigilię i zaprosiłem na chupa chupsa :D jutro do niej jadę zobaczymy co będzie...=]

Marcin11111 pisze... Reply to comment

POMOCY! A więc tak. Podoba mi się jedna dziewczyna. Śni mi się ona po nocach ;p Z miesiąc temu spytałem jej czy dam mi swój numer, nie zastanawiała sie długo. Przez pierwsze 2 tyg. pisała ciągle do mnie (chyba jej zależało) Znam ją już rok ale dopiero teraz zwróciłem na nią uwagę. Spotykałem ja codziennie i rozmawialiśmy ze sobą. Super mi sie z nią rozmawia. Chodź był taki czas że ja jej napisałem wiadomosć a ona dopiero po 2 dniach odpisała. Ostatnio chciałem ją zaprosić do kina, a ona mi powiedziała że nie może bo jej zależy na innym koledze. W tym momencie mnie zgasiła. Ale ja nigdy przed tym co mi napisała nie widziałem jej z chłopakiem, a też kolega mi mówił że ona nikogo nie ma. Nie wiem co teraz robić. Mi na niej zależy ale nie zdążyłem jej tego powiedzieć. Może popełniłem gdzieś błąd ale pierwszy raz jestem zakochany. Poradźcie coś proszę.

Trueman pisze... Reply to comment

@Marcin11111
Co Ci mogę doradzić? Spróbuj zaprosić inna dziewczynę, nie poddawaj się. Jesteś młody i to jest czas abyś się nauczył mieć dobre kontakty z kobietami. Jak się zamkniesz tylko na jedna, to w przyszłości będziesz miał ciężko. Zapraszaj koleżanki, spotykaj się z rożnymi dziewczynami i nie proponuj od razu bycia parą, najpierw je poznawaj, zobacz która Ci odpowiada, która ma podobne zainteresowania itp, a w przyszłości nie będziesz miał już takich dylematów.

ktoś pisze... Reply to comment

Do kolegi, którego dziewczyna olewa i chce powiedzieć jej co czuje. Ja byłem w takiej sytuacji wiele razy niestety :( i uwierz mi, że nigdy ale to nigdy nie poprawiło to mojej sytuacji ani nie pogorszyło gdy powiedziałem dzieczynie co do niej czuje. Było po prostu bez zmian. Jedynie co moge polecić jeśli już ci tak bardzo zależy to wzbudzić w niej trochę zazdrości ale nie w tym sensie, że będziesz się przytulać w szkole do innej lub przejdziesz się za ręke z inną tylko, że jakąś uszczypniesz lub zaczepisz i będzie to wyglądało na zabawne i spontaniczne i oczywiści ta twoja wybranka musi to widzieć. Ale skoro mówisz, że ona kiedyś chciała, a teraz nie chce to wydaje mi się, że po prostu ma kogoś innego na oku i jej koleżanki wcale nie muszą o tym wiedzieć. Dziewczyny takie są, niektóre są wspaniałe,a inne to wredne suki które są słodkie tylko wtedy gdy im zależy...

Romeo pisze... Reply to comment

Ja mam do was pytanie bo przeczytałem to wszystko co tu piszecie i nie bardzo mi to pomogło ja z zagadaniem do dziewczyny nie mam problemu i w ogóle ... ale już piszę z jedną miesiąc i od niedawna jesteśmy parą tylko to tak sztywnie wygląda bo ona (powiedzmy) sie wstydzi nie chce wcale się zbliżyć i nie wiem jak to zmienić :( tak samo jest z rozmową jak się jej pytałem czym sie interesuje to mówi że wszystkim i niczym i nie mam bardzo pomysłów o czym z nią gadać... ona jest taka troszkę wstydliwa POMOCY

ktoś pisze... Reply to comment

No to masz problem. Bez obrazy ale gdzie ty takiego pustaka dorwałeś. Spotykałem się i z nieśmiałymi dziewczynami i nie było takich problemów. Tzn, spotykałem się z taką jedną i szybko przestałem bo to nie miało sensu i nie żałuje. Nie wiem co masz na myśli przez słowo zbliżyć się? No i jak jeszcze piszesz, że napytanie czym się interesuje odpowiada i "wszystkim i niczym" to nie wiem na co ty poleciałes. Mam nadzieje, że nie na jej urodę i okrągłości. Bo jak się okazuje to nie jest najważniejsze bo jak widzisz później przychodzi sytuacja, że nie macie o czym gadać. Jedyne co moge ci poradzi abyś opowiadał jej o swoich zainteresowaniach, o tym co robiłeś i jak ci minął dzień. Pamiętaj najlepiej opowiadać też jakieś śmieszne historyjki ze swojego życia. Jak po tym wszystkim będzie nadal mało rozmowna to daj sobie lepiej spokój, chyba że wolisz się męczyć!
Powodzenia

Trueman pisze... Reply to comment

@Romeo
Właściwie ktoś już napisał wszystko co chciałem powiedzieć - dzięki ktoś :)

Mogę Ci tylko powiedzieć, że nie wszystkie dziewczyny nadają się na związek i nie wszystkie tego chcą. Z niektórymi też ciężko będzie Ci się dogadać, z powodu niskiego poziomu intelektualnego, kompletnego braku zainteresowań, a niektóre po są prostu nudne. Jak nie masz problemów z poznawaniem dziewczyn, to znajdź sobie inny obiekt zainteresowania. Podstawa to mieć wymagania co do kobiet.

ktoś pisze... Reply to comment

Trueman
Dokładnie! One od nas facetów dużo wymagają to i my też od kobiet powinniśmy dużo wymagać. Nie powinniśmy zbytnio obniżać swoich wymagań bo one tego dla nas nigdy by nie zrobiły. Spotykaj się z większą ilością dziewczyn, a przekonasz się że mamy racje...

Trueman pisze... Reply to comment

@ktoś
Tu nawet nie chodzi o to, żeby nie obniżać swoich wymagań względem kobiet dlatego, że one dla nas tego nie robią. Facet powinien mieć wymagania dlatego, żeby kobieta nie czuła się przy nim łatwa. Kobieta powinna myśleć: "On mnie wybrał, bo urzekło go we mnie to, to czy tamto. W tym jestem lepsza od innych kobiet, które spotkał". Wtedy ma poczucie, że jest wyjątkowa ale też z wyjątkowym mężczyną. Nie ma nic gorszego niż facet, który bierze każda, która się akurat napatoczy. Posiadanie wymagań jest ważne z jeszcze jednego prostego powodu - często bardziej cenimy ludzi, którzy mają wymagania. Takich ludzi darzymy większym szacunkiem i przypisujemy im większą wartość.

MaczugaHerkulesa pisze... Reply to comment

ja tam płace za miłosc 150zł i jest git

Trueman pisze... Reply to comment

@MaczugaHerkulesa
Można też i tak. Tylko po co płacić jak można mieć za darmo, a przy tym dobrze się bawić i poznać kogoś ciekawego?

Dziwnie pisze... Reply to comment

Witam wszystkich, tak osbie czytam wasze forum i doszedlem do wniosku ze narpawde bardzo madre rzeczy tu piszecie =) Dlatego postanowilem tez tutaj napisac. Jestem z dziewczyna ponad 6 miesiecy, poznalismy sie w bardzo nietypowy sposob co bardzo nam sie spodobalo. Pozniej spotkalismy sie i zostalismy razem. Ja mieszkam za granica a ona w Polsce jezdze do niej co miesiac i wszystko jest w jak najlepszej kondycji, jest tylko jeden maly problem ja jestem strasznie spokojny tylko jestem tez bardzo o nia zazdrosny mimo tego ze wiem w 100% ze ona mnie nigdy nie zostawi ani nie zdradzi.. Ja z milosci do niej nie spojrze nawet na inne dziewczyny i bardzo sie z tego ciesze. Denerwuje sie nawet wtedy kiedy ona wysle mi glupia emotke na gg, niby w zartach ale to jakos mnie zraza, ona dobrze o tym wie ale uwaza ze to sa tylko zarty i nie powinienem sie o takei cos zloscic. Jestem dziwnym typem czlowieka, bardzo spokojony, delikatny, staram sie jej dogodzic i staram sie tez zeby byla szczesliwa. Codziennie rozmawiamy na skype z wlaczona kameka i wszystko jest w porzadku tylko czesto sie sprzeczamy.. Chcialbym to zmienic poniewaz nie lubie zlosci ani klutni. Mimo tego ze mowi mi ze mnie nie zostawi i ze przeszkadza jej to ze sie tak czasami o nic zloszcze to i tak mnie kocha =). Jak chcecie cos wiecej wiedziec to od razu piszcie. W podsumowaniu, prosze was o to zebyscie mi doradzili jak sie takimi drobiazgami nie przejmowac.. Dodam tez ze mialem ciezkie dziecinstwo, dlatego szukalem kobiety na stale i nie mam zamiaru sie z nia rozstawac, dlatego tez nie lubie zlosci, krzykow.. Najbardziej zadowala mnie milosc i uczucia miedzy mna a nia =) i to jak ze soba slodko potrafimy rozmawiac =)

Trueman pisze... Reply to comment

wiem w 100% ze ona mnie nigdy nie zostawi ani nie zdradzi..

Tego to ona sama nawet nie wie w 100%, a co dopiero Ty. Proponuję Ci już teraz zmienić myślenie. W małżeństwach z wieloletnim stażem dość często zdarzają się zdrady, a tym bardziej w krótkich związkach jak mniemam całkiem młodych osób. Dlatego naiwnie jest sądzić, że za parę lat, czy miesięcy wszystko między wami będzie tak samo. Nad związkiem trzeba pracować.

Poza tym jak tak Ciebie czytam to się zastanawiam, czy Ty jesteś dla swojej kobiety jeszcze facetem czy już kobietą. Ja rozumiem delikatność wrażliwość, ale oprócz tych cech musisz mieć jeszcze te męskie, które sprawią, że kobieta przy Tobie poczuje się prawdziwą kobietą. Kobiety chcą czuć się bezpiecznie chcą być prowadzone, czuć męskość swojego faceta cenią u mężczyzn siłę charakteru, stanowczość, a nie uległość. Jakby kobiety szukały w mężczyźnie cech kobiecych, to by umawiały się z kobietami.

A co do Twojego problemu, to on tez poniekąd wynika z tego o czym pisałem. W tym tkwi sila charakteru, żeby nie dawać się sprowokować, czy wyprowadzić z równowagi.Jak wyeliminować niechciane zachowania ze swojej postawy? Tylko konsekwentna praca nad sobą tutaj pomoże. Poczytaj jakieś fachowe poradniki na ten temat, a potem wcielaj w życie rady tam zawarte. Dobra wiadomość jest taka, że da się to wyeliminować, ale tego nie zrobisz z dnia na dzień. Mi w takich rzeczach pomaga medytacja i dużym wysiłek fizyczny. Pozdrawiam:)

ktoś pisze... Reply to comment

Trueman
Niestety ale musze się z Tobą zgodzić. Ale pozostaje jedna sporna kwestia, a mianowicie uległość. Dużo kiedyś nad tym myślałem i nie doszedłem do żadnego konkretnego wniosku. Chodzi o to, że jak mi coś odpowiada np: co kobieta proponuje lub chce to dlaczego nie mam być uległy skoro mi też to pasuje??? Mam specjalnie robić problemy chociaż najmniejsze aby niby ona czuła, że to facet.

No ale kolega mnie zadziwia jak jest w 100% pewny, że go nie zostawi. Kobiety już tak mają, że dużo gadają, a zupełnie co innego robią. I nie należy się doszukiwać tutaj żadnych racjonalnych przesłanek bo ona ci odpowie jak pozna kogoś nowego, który mieszka bliżej, że do ciebie nic nie czuje chociaż ty będziesz tym lepszym. Nie pomoże nawet to, że byłbyś z nią w związku szczęśliwym nawet i 10 lat...
Co do kłótni to polecam się lepiej droczyć, to zawsze przynosi dobre efekty. :D

Trueman pisze... Reply to comment

@ktoś
To nic złego, gdy zgadzasz się z kobietą, to jeszcze nie uległość. Uległość jest wtedy, gdy w ważnych dla Ciebie kwestiach odpuszczasz, a wszystkie lub większość swoich decyzji podporządkowujesz pod kobietę, nie patrząc na to co jest dobre dla Ciebie.

A co jeśli dobierzesz się z kobietą tak, że praktycznie we wszystkim się zgadzacie? W takiej sytuacji nawet z przekory bym się trochę podroczył i posprzeczał, żeby nie było za monotonnie, a i czasem można było się fajnie pogodzić ;) Nuda nie dostarcza emocji, a kłótnia już tak. Wiele kobiet gdy czują się znudzone specjalnie prowokuje kłótnie, żeby poczuć ten dreszczyk napięcia, który wtedy się wytwarza. Ja np gdy za często zaczynam się zgadzać z kobietą mówię: "wiesz co mam lepszy pomysł" i powtarzam dokładnie to samo co ona przed chwilą powiedziała. Lubie mieć ostatnie zdanie ;)

Pzremysław pisze... Reply to comment

No dobra -.- Ja może opowiem o moim problemie ...
Jest laska która mi się podoba, wieczorami na gg rozmawiamy bd. fajine i wgl... Tylko że ona chodzi ze mną do szkoły a na przerwach siedzi z koleżankami, a ja nie potrafie ani słowa wydusić. Ją to też już trochę denerwuje, Kiedy ją widze nagle nie ma o czym rozmawiać pustka co z robić? o czym rozmawiać? i skąd wziąść siłędo rozmowy z nią szczerze ?

Trueman pisze... Reply to comment

@Pzremysław
Tak jak pisałem w artykule, to o czym rozmawiasz tak na prawdę nie ma dużego znaczenia. Można zacząć rozmowę totalnie wyjętymi z kontekstu słowami np. "Cześć zgubiłem gdzieś tutaj jeden grosz, nie znalazłaś czasem jakiegoś? :)" Jak zrobisz to z humorem i odpowiednim luzem, to dziewczyna może nawet pomóc Ci szukać. Ważna jest postawa "nie ważne co się stanie, ale dopóki robię to, na co mam ochotę, to dobrze się bawię". Chodzi o wewnętrzny luz, spokój, dobry humor i pozytywne myślenie. Jak będziesz szedł do dziewczyny z takim nastawieniem, to komunikujesz więcej niż jakbyś wyrecytował jej z pamięci całą książkę "Najzabawniejsze historie świata".

ktoś pisze... Reply to comment

No to jak siedzi z koleżankami to podejdz do niej i zaproponuj spacer choćby po korytarzy szkolnym. Z dziewczynami można rozmawiać prawie o wszystkim...

Cherry pisze... Reply to comment

"Panowie, nie rozmawiajcie o aborcji, eutanazji, religii, polityce, nie ważne jak pasjonujące są to dla was rzeczy – mogą wam tylko przysporzyć kłótni i złego samopoczucia." - to zdecydowanie nie jest sztywna zasada, mnie takie tematy interesują dużo bardziej niż moda czy filmy i na ogół lubię rozmawiać o nich z facetami :) To samo tyczy się wielu moich koleżanek...

Trueman pisze... Reply to comment

@Cherry
Sztywnych zasad w uwodzeniu nie ma, ale są pewne wskazówki znacznie zwiększające szansę powodzenia i minimalizujące porażkę. Jest kilkanaście procent kobiet, które interesują się polityka, religią i tymi sprawami, jednak zdecydowana większość nie ma na temat polityki kompletnie pojęcia i nie lubi o tym rozmawiać. Poza tym, nawet gdy trafi się na kobietę zainteresowaną sprawami polityczno-społecznymi, to i tak rozmowa o tym w początkowej fazie znajomości do niczego nie zaprowadzi (a co najwyżej do zdobycia kolejnej "przyjaciółki"). To nie są tematy, które wzbudzą zainteresowanie mężczyzną, czy sprawią, że kobieta będzie go bardziej pożądała. Takie tematy są dobre na pogawędkę ze znajomymi, czy już stałym partnerem, ale nie z kobietą którą chce się uwieść.

Wiciu pisze... Reply to comment

Ja mam 15 lat i swój wypróbowany sposób na zdobywanie dziewczyn :) Jednakże nie zniechęcam innych do zapoznania się z radami Pana, który to pisał. Polecam serdecznie ;)

Julia pisze... Reply to comment

No nie wiem czy moda i horoskopy to dobry temat na rozmowę z dziewczyną...

krzysiek123 pisze... Reply to comment

Pomocy!! podoba mi sie dziewczyna chodząca do tej samej szkoły co ja no i nie wiem jak ją zagadać o czym z nią pogadać nie za bardzo rozumie to co tu inni piszą to nie jest takie latwe nie miałem nigdy dziewczyny mam 17lat

Trueman pisze... Reply to comment

@Julia
Tak naprawdę wszystko może być dobrym tematem do rozmowy, jeżeli rozmawia się o tym w ODPOWIEDNI sposób. O horoskopach nie lubię rozmawiać, chociaż 90% kobiet które spotkałem bardzo to lubiły. Natomiast moda to dla mnie bardzo fajny temat. Mało która kobieta nie lubi horoskopów i mody...

@krzysiek123
Poczytaj wcześniejsze komentarze.

zdu pisze... Reply to comment

Witam, czyli jak niewyraźnie mówię to mam mniejsze szanse, u kobiety skoro to 30 parę procent, dzięki za rady chociaż większość już dawno przetestowałem, proponuje parę książek na ten temat ludzią którzy nie mają bladego pojęcia o kobietach

Krzysiek pisze... Reply to comment

Siemka Trueman
Jak poradziłeś zacząłem podrywać(w necie ale zawsze coś na start)
Mam pytanie, tym razem jak zaplanować dobrze randkę ?
Chodzi o to, że umówiłem się z dziewczyną pogadaliśmy itd a teraz przyszedł czas na randkę a ja jestem bez specjalnych pomysłów i jakiegoś lepszego planu ... jeżeli możesz poradź coś będę wdzięczny :)

Trueman pisze... Reply to comment

@zdu
Jeżeli nie jest to poważna wada wymowy i Ty nie widzisz w tym problemu, to większość kobiet tez nie zobaczy. Nie będę Ci pisał, że to nie ma kompletnego znaczenia, bo to nieprawda. Wszystko zależy na ile ta wada uniemożliwia normalne zrozumienie tego co mówisz.
@Krzysiek
Na pierwszą randkę proponuje Ci coś zwyczajnego. Jakiś spacer rozmowa przy kawie/drinku/soczku/zakupy.
Jedynie odradzałbym kino. Bo raz, że się wykosztujesz, a może po tym nic nie być (nie przypadniecie sobie do gustu) a dwa, ze w kinie sobie nie pogadacie. A na pierwszej randce właśnie rozmowa jest najważniejsza.

Krzysiek pisze... Reply to comment

Siema Trueman, no pogadaliśmy i było sporo śmiechu i poważnych tematów ale głównie dobra zabawa. Nie wiem jak to odebrać by się nie pomylić i podpowiedz ile trzeba poczekać po takiej randce z np. napisaniem do kobiety ?

ja pisze... Reply to comment

Witam, przyjaźnię się z koleżanką znamy się dlugo i spędzamy razem wiele czasu ostatnio zdalem sobię sprawę że coś do niej czuję ale nie wiem jak mam jej to okazać bo ona widzi we mnie tylko kolegę. Co mam robic ?

Paweł pisze... Reply to comment

Czesc,

widze ze Trueman jest troche zajety to ja wam cos chlopaki podpowiem ;p

Krzysiek po randce juz nie musisz czekac mozesz napisac na drugi dzien, tylko pamietaj co za duzo to nie zdrowo,a do tego zeby sie nie pomylic, ja np. na randke jak ide to staram sie dazyc jak najszybciej do fizycznosci czyli np. przytulam ja na dzien dobry mi juz weszlo to w krew i witam sie tak z kazda swoja kolezanka.

ja - co tzn ze widzi w tobie tylko kolege, powiedziala Ci to,wiesz lepiej kolege niz przyjaciela ;p, co masz robic zacznij ja uwodzic przeczytaj artykuly na tym blogu i zacznij dzialac zacznij ja dotykac daz do pocalunku, flirtuj, ona musi zobaczyc w tobie mezczyzne.

Trueman ja tez mam pytanie, natrafilem na fizyczna dziewczyne. Do tej pory mialem emocjonalne, ale ta obecna wyraznie nie wciaga sie w rozmowe probuje wszystkich tematow ale malo chce opowiadac o sobie i malo chce wiedziec o mnie. I zastanawiam sie czy na pewno wyprobowalem wszystkie tematy czy wlasnie gdzies popelniam blad ze nie che wciagnac sie w rozmowe. Napisze tak jestem pewny ze to fizyczna dziewczyna bo reaguje na dotyk, pierwsza z inicjatywa nie wyjdzie, ale jak ja zaczynam ja dotykac calowac nie ma nic przeciwko. Domyslam sie ze ona szuka tylko seksu z reszta to widac, ale chodzi mi dokladnie o twoje doswiadczenia z fizycznymi czy z nimi nie da sie pogadac ;p Wiem duzo tego ;p ale moze zeby to lepiej wyjasnic. mamy ze soba kontakt tylko te rozmowy sa takie puste. do tej pory spotkalem sie z tym ze fizyczna dziewczyna chciala seksu i ona szla swoja droga a ja swoja, i kontakt sie urywal, a w tym przypadku nadal jest. Czy da sie z nimi rozmawiac czy one dadza sie wciagnac w rozmowe no nie powiem lubie rozmawiac dlatego wole te emocjonalne? Jak ty sobie z tym radziles? z gory dzieki pozdrawiam.

Trueman pisze... Reply to comment

@Paweł
Dobre porady:)

Co do twojego przypadku. Po "objawach" też wnioskuje, że jest to typ dziewczyny fizycznej. Generalnie jak sam zauważyłeś z takimi często nie da się prowadzić bardzo emocjonalnych i kwiecistych rozmów, nawet często nie trzeba i nie można, bo one wolą działanie.

Jeżeli nie zauważyłeś, żeby na spotkaniach była spięta, a podczas rozmowy sam się otwierasz, dużo opowiadasz o sobie, a ona nic, to po prostu tak ma. Jej umysł pracuje na innych falach i już tak pozostanie.

Kuba pisze... Reply to comment

@Trueman

Widze że jesteś doświadczony i prawdopodobnie udzielisz mi dobrej rady ;) Mam taki problem : Jestem rok z dziewczyna ktora bardzo kocham i wiem ze ona mnie tez, ale ostatnio coraz czesciej sie klocimy. Najgorsze dla mnie sa dni kiedy pisze do niej lub rozmawiam z nia, a ona odpowiada tylko spoko, mhmmm itp. Jakby ja cos gryzlo albo miala do mnie o cos zal. Jestem wrazliwym chlopakiem i zawsze chce dla niej jak najlepiej. Nie wiem o co jej chodzi ;/ Nie wiem jak ja zainteresowac rozmowa ;/ Dodam ze nigdy wczesniej nie mialem z tym problemu i gadalem z nia po pare godzin o wszystkim bez zadnych problemow ;/ Jakas rada ?

Skorpion pisze... Reply to comment

Witam. Mam problem. A mianowicie poznałem kilka dni temu dziewczynę, spotkałem się z nią raz. Na spotkaniu niestety cały czas ja musiałem wymyślać tematy, jedynie o zwierzętach trochę pogadaliśmy. W sumie sama powiedziała mi, że nie ma żadnych zainteresowań, ponieważ tylko się uczy i śpi. Jest wstydliwa. W sms-ach tak samo krótko mi odpisuje i nudno. Ale wiem że jej się podobam od jej przyjaciółki, która pokazała mi prywatną rozmowę z nią. Niebawem czeka mnie z nią drugie spotkanie, i co mi tutaj doradzacie? Dalej starać się wymyślać tematy które ją zainteresują? Próbować cały czas czy poczekać aż sama coś zacznie wymyślać? Proszę o pomoc jak najszybciej.

Duszeek pisze... Reply to comment

Potrzebuje pomocy, chodze do gimnazjum.. podoba mi sie pewna dziewczyna, jest ode mnie 2 lata mlodsza i chodzi do tego samego gimnazjum. Zagadac jakos początkowo na gg do niej zagadalem, jak sie okazalo mieszka kolo mnie wiec mamy chodzic razem rano do szkoly, a czasem z. Jestem dusza towarzystwa, czesto w centrum uwagi, tylko jak jestem sam na sam z dziewczyna trace pewnosc siebie, nie mam odwagi zeby normalnie pogadac. Rozmowa wygladala tak, ze zadawalem pytania, ona cos mowila czasem cos powiedziala i co chwile ta niezręczna cisza.. mam już tak nie pierwszy raz, wiem ze moge wypytac o wszystko, ale duzo tez z nia na gg gadam, wiec takie tematy sie koncza.. Wiem, Treuman pisał "7% - słowa, 38% - głos, 55% - ekspresja mimiczna" ale jak mowilem, sam na sam wlasnie trace odwage, pewnosc siebie i nie moge byc sobą.. musialbym sie z nia blizej poznac (spotykac dlugo itp. - tak mam po prostu..) ale za ok. 2/3 miesiące koniec roku szkolnego i juz do liceum ide. Z drugiej strony jak napiszecie, "spotykaj sie z nia czesciej w takim razie" To wątpie, że to wypali, bo jesli bedzie ze mnie taki tchorz i co chwile bedzie ta cisza, to ona chyba w koncu będzie miała tego dość.
Odpowiedzcie, z gory dziekuje.

Borek pisze... Reply to comment

Witam ! Chodzę do 2 gimnazjum i jestem od 2 lat zakochany w pewnej dziewczynie. Mam zamiar do niej podejść i zagadać ale całkowicie przy niej wymiękam, nie jestem sobą :( Potrzebuje jakiejś rady w jaki sposób fajnie zagadać i o czym gadać. Potrzebuje Pomocy ! Ważne :D

energy pisze... Reply to comment

Witam! Jutro a właściwie dzisiaj spotkać się mam z koleżanką. Znam ją głównie z pracy. Stosunki miedzy nami są bardzo dobre ogólnie wszystko na plus. W końcu odważyłem się ją zaprosić do pub'u i mam pytanie. Czy wypada nawiązać temat o pracy w której robimy?, jeżeli nagle by się nam jakiś temat skończył i nastała krępująca cisza ( chwilowy brak sensownych tematów ). Co do artykułu to mi bardzo pomógł na przyszłość :]

Drako pisze... Reply to comment

Siema Trueman,
Jest taki problem, poznałem dziewczynę, piękna, miła, ale właśnie jest nieśmiała i zabiera na spotkanie koleżankę, jak to rozegrać ?

pisze... Reply to comment

dawno tak nie miałem, ale zmęczyłem się czytaniem. Uoołł Hula Hop - wydrukuje sobie później i się wgłębię w tą otchłań i głębię - I Promise ;)
tymczasem - gadka na wejście w klubie - luks, wypróbuję na jakiejś nieświadomej w sobotę. Ale na zakupach... nie powiedziałbym tak - za Chiny - to takie niemęskie - szczerze! A czy wiecie, że kobieta jest z natury, trudniła się od zawsze "zbieractwem", kiedy mężczyzna to rasowy myśliwy. Dlatego baba ma całe życie jeden problem - co kupić, co założyć itd. Najchętniej był założyła wszystko i przebierała się co godzinę - natura zbieractwa, gromadzenia, magazynowania - jak zwał, tak zwał..
Pozdrawiam:
Jestem na www.pies.xn.pl

krystian pisze... Reply to comment

Ja mam taki problem że gdy powiedziałem jej co czuje to ona że jej miło i wogóle. Bardzo się w niej kocham ale zawsze gdy mam okazję z nią pogadać to nie potrafię myśleć i gadam głupoty. Mam 14 lat , jest to moja pierwsza miłość. Gdy gadam z jej koleżanką o niej to czasami chce mi się płakać bo wiem że taki chłopak jak ja nie ma u niej szans bycia z nią. Ja wiem że jest to ta jedyna na świecie bo nie wyobrażam sobie życia bez niej. Nigdy nie zakocham się w innej dziewczynie. Tylko mam ten jedyny problem nie potrafię z nią gadać . Co robić?

Marmak pisze... Reply to comment

Krystian, wiem ze zaraz znegujesz mojesłowa, ale musze to powiedzieć, jesteś młody i niejedna dziewczyna jeszcze się pojawi w twoim życiu i zakochasz się nie raz. Ale Jeśli już rozmawiamy o tej konkretnej dziewczynie to skoro jej miło i tylko miło,i nie odwzajemniła Ci tego chociażby tym, ze częściej do ciebie sama zagaduje lub się częściej uśmiecha, to nie masz sobie co zawracać głowy, ale jeśli od tamtej pory kiedy wyznałeś jej miłość, zmieniła nastawienie do Ciebie i widzisz ze bardziej się tobą interesuje to jako punkt zaczepienia do rozmów mogą być jej zainteresowania, jeśli mało o nich wiesz poczytaj ,dowiedz się czegoś. i bez urazy ale nie użalaj się nad sobą, że nie masz szans bo jeśli wpadłeś jej w oko to ona częściej niż kiedy kol wiek chce przebywać w twoim towarzystwie, rozmawiać o dosłownie wszystkich, nawet o głupotach aby tylko być przy tobie u czuć twoją obecność, dotyk.

Krystian MM pisze... Reply to comment

Witam wszystkich.
Ogólnie nie mam większych problemów z dziewczynami poza jedną... Jestem typem człowieka otwartego, zabawnego wiele kobiet mówi mi że najbardziej lubi mnie z grona swoich kolegów bardzo często rozmawiam z dziewczynami mam z nimi o czym rozmawiać potrafię ich wysłuchać. Nie mam problemu z poznawaniem kobiet na imprezach, przychodzi mi to łatwo ponieważ niemal na początku każdej imprezy na której jestem i poznaję nowe dziewczyny odbywa się to przez kogoś lub przy kimś i jest mi po prostu łatwiej... Schody zaczynają się gdy mam podejść do dziewczyny i do niej zagadać będąc sam na sam nie wiem dla czego ale automatycznie dostaję jakiejś blokady tak jakby ktoś odciął mi prąd i z perspektywy dziewczyny wyglądam na kogoś spiętego bojącego się odrzucenia nie wiem z skąd to się we mnie bierze. Gdy już poznam jakąś dziewczynę to nie ma żadnego problemu najgorszy jest ten pierwszy krok :/ Mam problem z konkretną dziewczyną ponieważ bardzo mi się podoba często ją widzę, widzę również jak na mnie spogląda a w ręcz czasami gapi się na mnie. Mam problem z tym jak do niej po prostu zagadać i wziąć numer telefonu mam jakąś taką wewnętrzną obawę jak dotąd nie miałem takiego problemu. Co robić? Jak wykonać pierwszy krok?

Jarek pisze... Reply to comment

Witam ! Od pewnego czasu tj ( 06.04.13) zacząłem rozmawiac z pewna Mi dziewczyna , ogolnie na początku wybralem sie z nią do kolegi na pierwsze nie zapowiedziane spotkanie .. Siedzielismy we 3 na lawce jakies 3godziny , kumpel praktycznie ciągle robil z siebie idiote .. A Ja staralem sie do niej normalnie zagadywac .. Pytalem gdzie chodzi do szkoly, czym sie interesuje , co lubi itp.. W niektrocyh tematach nawet sie zgralismy i dluzej rozmawialismy.. Za kilka Dni zaprosilem ja na fb , i zacząlem pisac , niby wszystko ok , normalnie sobie pisalimy , ogolnie dziewczyna wydawala sie zainteresowana Mną i rozmową po 4 dniach spotkalismy sie i rozmawialismy przez jakies 3h, bylo calkiem luzno .. I tak przez 3 tygodnie spotykalismy sie w soboty i niedziele.. Niby wszystko ładnie pięknie .. Tylko że nigdy nie wiem jak ją namowic na jakiegos buziaka , czy nawet o to zeby sie do Mnie przytulila , sprawia mi to trudnosc ... I bardzo prosze o pomoc !!! Chcę ją zbilyc do siebie przez kontakt ficzyczny , chodzi mi tu o buziaki , i przytulanie sie .. Jak mam to zrobic ? Prosze o pomoc !!!

Prześlij komentarz

UWAGA!!! Komentarze "anonimowe" NIE BĘDĄ zamieszczane.

Aby podać IMIĘ lub NICK wybierz z listy: Nazwa/adres URL.

 
© 2009 jak poderwac dziewczyne jak być pewnym siebie podrywanie dziewczyn