Poznaj cechy atrakcyjnego mężczyzny, którego kobiety pożądają.

Nie od dziś znanym faktem jest, że spora cześć facetów nie ma pojęcia, jakie cechy powinien mieć mężczyzna, aby być atrakcyjnym dla kobiet.

Według badań tylko nieliczna ilość facetów twierdzi, że naprawę rozumie kobiety. Natomiast większość mężczyzn, nie wie co seksualnie pociąga kobiety, jak stworzyć romantyczny związek z kobietą, a przede wszystkim jak być atrakcyjnym facetem!

Mężczyźni często myślą, że dziewczyny pociąga jedynie wygląd, pieniądze i władza. Te rzeczy pomagają, ale jak zaraz sam zobaczysz, istnieją o wiele potężniejsze atrybuty męskości, których posiadanie zapewni Ci powodzenie wśród płci pięknej.

Kobiety w większości wypadków bardziej zwracają uwagę na osobowość mężczyzn, niż ich wygląd.

To powinno pocieszyć większość z nas, bo powiedzmy sobie prawdę, nie jesteśmy za piękni. Dla kobiet atrakcyjne są cechy, których nie da się dostrzec ludzkim okiem. Nie zwracają one aż takiej uwagi, jak mężczyźni na fizyczne braki i niedoskonałości. Dla dziewczyn bardziej liczy się odpowiednie zachowanie, Twoja osobowość i postawa. Są to rzeczy, których nie możesz udawać, a tym bardziej kupić za pieniądze. Możesz je jedynie nabyć z doświadczeniem i w wyniku odpowiedniej pracy nad sobą.

Jednak dobra osobowość i odpowiednie zachowanie nie oznacza, że masz być miłym facetem. Wręcz przeciwnie.

-->


Kobiety pociągają "źli chłopcy".

Być może i Twoja mama mówiła Tobie "Bądź miły dla kobiet, dawaj im kwiaty i zawsze dobrze je traktuj.” Ale sam z czasem zauważyłeś, że to nie skutkowało. Jest wielu mężczyzn, którzy myślą, że jeżeli będą zawsze schludnie wyglądać, ładnie pachnieć i dobrze każdego traktować, to zdobędą dziewczynę. Jednak Ci mężczyźni nie wiedza, że rzeczywistość jest inna.

Kobiety preferują bardziej mężczyzn, którzy mają opinię "złych chłopców", a niżeli tych z miłą osobowością!Dlaczego tak jest? Ponieważ w śród kobiet panuje (często słuszne) przekonanie, że mili faceci są nudni, przewidywalni i mało interesujący, w porównaniu ze "złymi chłopcami". Których to panie uważają za zabawnych, oryginalnych i pewnych siebie.

Jak widzisz, płeć piękna szuka w mężczyznach trochę innych walorów, niż podaje społeczeństwo. Zatem co tak naprawdę jest ważne i atrakcyjne dla kobiet?

1. Pewność siebie

Pewność siebie jest najbardziej potrzebnym atrybutem męskości, który musisz posiadać, aby odnosić sukcesy w podrywaniu dziewczyn! To jest fundamentalna cecha, która przez kobiety uważana jest za bardzo atrakcyjną.

Facet pewny siebie idzie przez życie śmiało, potrafi przewodzić. Robi to na co ma ochotę i nie zabiega o akceptację innych. Jeżeli nie jesteś śmiały, nie martw się, pewność siebie da się zbudować.

2. Status

To jaką masz wartość dla swojej rodziny, przyjaciół dla społeczeństwa ogólnie, ma ogromne znaczenie. Kobiety naturalnie pociągają mężczyźni o dużej wartości.

Dawniej walorem mężczyzny była siła, najsilniejszy mężczyzna w plemieniu osiągał najwyższy status. Dzisiaj, w nowoczesnych czasach dużą wartość dla innych mają szefowie i prezesi firm, politycy, gwiazdy telewizyjne. Czym zatem tak naprawdę jest wartość? To już zależy od indywidualnych przypadków. Niektóre kobiety pociągają mężczyźni, którzy mają wielu przyjaciół. Dla innych kobiet interesujące są gwiazdy muzyczne i aktorzy, ponieważ są oni atrakcyjni dla masy innych kobiet.

Wartość można rozumieć na wiele sposobów. Może oznaczać posiadanie najlepszych ocen w szkole (tak kobiety lubią mądrych mężczyzn), albo wygranie nagrody na najładniejszy ogródek. Są to ekstremalne przykłady, ale pokazują co dla różnych ludzi, może mieć wartość.

Problemem wielu mężczyzn jest to, że starają się udawać, że posiadają interesujące kobietę walory. Niejednokrotnie próbują zaimponować dziewczynie, mówiąc jej "Zobacz na mój samochód", "Zajmuję się tym i tamtym" "Jestem ważny bo..", "Byłem tam i tam." itp. To odnosi odwrotny skutek. Próbując dowieść innym, że masz dużą wartość, obniżasz ją w ich oczach! Ludzie którzy maja duży status, nie muszą mówić innym, że go mają, to widać. Naprawdę bogaty człowiek, nie chwali się wszystkim w koło jaki jest bogaty.

Aby być wartościowym facetem i zyskać atrakcyjność w oczach kobiet, twoje walory muszą wypłynąć naturalnie. Dojdź do czegoś! Miej zajęcie i pasje w życiu. Ustalaj sobie cele i osiągaj je. Spójrz na swoje życie i zadaj sobie pytanie: "Czy umówiłbym się sam ze sobą?" Jeżeli jesteś z siebie dumny, z tego co robisz, jesteś wartościowy.

3. Własne zdanie

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy maja własne zdanie i nie są podatni na sugestie innych.

Nie ma nić bardziej nieatrakcyjnego dla kobiety niż mężczyzna, który zmienia zdanie jak chorągiewka na wietrze. Jeżeli nie masz własnego zdania, nie umiesz go obronić, postawić na swoim, to będą za Ciebie decydować inni. Ale na pewno nie z korzyścią dla Ciebie samego. Kobiety chcą faceta, który decyduje sam o sobie!

4. Podejście do życia

Optymizm, spontaniczność, pozytywne nastawienie i zadowolenie z życia zbliżą Cię w ramiona upragnionej dziewczyny. Kobiety chcą być tam, gdzie się coś dzieje, gdzie mogą być szczęśliwe i korzystać z pełni życia. Jeżeli umiesz zarazić innych pozytywnym myśleniem i bije od ciebie dobra energia, to jesteś o krok milowy przed innymi facetami.

3. Poczucie humoru

Kto z nas nie lubi się śmiać? Z niektórymi facetami sam bym się umówił tylko dlatego, że są zabawni i dobrze się przebywa w ich towarzystwie.

Ludzie którzy są pozytywni i zabawni naturalnie przyciągają do siebie innych, więcej im się wybacza i na więcej rzeczy pozwala. Osoby z dużym poczuciem humoru maja większy dystans do siebie, nie odbierają siebie zbyt poważnie, można się z nimi dobrze bawić, a kobiety to doceniają.

4. Szczerość

Jest chyba jedną z najbardziej pożądanych cech w mężczyznach i w ogóle w ludziach. Kobiety bardzo, ale to bardzo pociąga autentyczny facet. Jeżeli niczego nie udajesz, mówisz o rzeczach jakimi są, naturalnie zaczniesz przyciągać do siebie ludzi.

Kobiety czuja się bardziej komfortowo wśród osób, które są szczere. W towarzystwie autentycznych ludzi same stają się bardziej szczere i otwarte. Jeżeli czegoś nie lubisz lub coś chcesz, po prostu powiedz to! Zdziwisz się, ile kobiet będzie myślało podobnie.

Szczerość jest atrakcyjna z jeszcze jednego ważnego powodu, pokazuje że akceptujesz siebie w pełni takim jakim jesteś, niczego nie ukrywasz i jesteś dumny z siebie.

Materialne rzeczy takie jak pieniądze, wygląd, oraz niematerialne; wykształcenie, władza itp. też maja znaczenie. Jednak te atrybuty nie gwarantują powodzenia wśród kobiet. Chcesz dowodów? Przyjrzyj się naszej elicie rządzącej, mają pieniądze, władze, ale czy powodzenie u kobiet? Niekoniecznie… z drugiej strony przyjrzyj się takiemu facetowi jak Steve Piccus (zdjęcie obok), ten pan miał pewnie w życiu większą liczbę kobiet, niż wynosi elektorat naszych rządzących.;)

Dowiedź się jak być prawdziwym mężczyzną, któremu nie oprze się żadna kobieta. Sprawdź tutaj »
Najbardziej wartościowe rady dostępne na liście mailingowej:
E-mail: Imię:
Zgadzam się z polityką prywatności

8 komentarzy:

Anonimowy pisze... Reply to comment

Pokazujecie tu opis człowieka idealnego. Z całym szacunkiem ale James Bond nie istnieje...
Nie ma człowieka, który by zawsze robił co chciał był zawsze pewny siebie nie miał chwili zwątpienia...

Trueman pisze... Reply to comment

Czasem wydaje mi się, że określenie nie ma ludzi idealnych, wymyślił ktoś tylko po to, aby usprawiedliwiać swoje niepowodzenia, bierność albo brak chęci zmiany.

Oczywiście wyżej wymienione cechy nie należą do człowieka idealnego, bo jest wielu ludzi, które takowe posiadają. W takim razie trzeba by było powiedzieć, że ludzi idealnych jest wiele, co nie jest prawdą, bo też uważam, że ludzi idealnych nie ma.

Rozróżnij proszę chęć doskonalenia się, a próbę doścignięcia ideału.

To tak jakby powiedzieć, że piosenkarka z ładnym naturalnym głosem, nie powinna chodzić na lekcje śpiewu bo i tak nie będzie śpiewać idealnie. A druga, która nie dostała talentu do śpiewania, ale ciężko ćwiczy na lekcjach śpiewu powinna sobie odpuścić i nie dążyć do śpiewania, bo i tak z niej nic nie będzie.

Anonimowy pisze... Reply to comment

Dobry artykuł, jednak nie zgadzam się z jednym stwierdzeniem,
że "źli chłopcy" są pociągający dla kobiet.
Kobiety z reguły poszukują mężczyzn, którzy będą DOBRYMI mężami i ojcami: facet powinien być troskliwy i opiekuńczy.
Jeżeli dziewczyna pożąda "złego chłopca", to tylko i wyłącznie na przelotną znajomość.

Osobowość, zachowanie i podejście do życia mają kluczowe znaczenie, choć istnieją nieliczne przypadki kobiet, które przede wszystkim zwracają uwagę na wygląd mężczyzny.

Pieniądze i statut nie są bardzo ważne- oczekuje się jedyne, żeby chłopak był w stanie zapewnić sobie i rodzinie godziwe utrzymanie.

Trueman pisze... Reply to comment

Czegoś nie rozumiem, najpierw piszesz że nie zgadzasz się ze stwierdzeniem że "źli chłopcy" są pociągający dla kobiet.,
a za chwile piszesz Jeżeli dziewczyna pożąda "złego chłopca", to tylko i wyłącznie na przelotną znajomość.

To "zli chłopcy" w końcu są pociągający, czy nie są? :))

Kobiety z reguły poszukują mężczyzn, którzy będą DOBRYMI mężami i ojcami: facet powinien być troskliwy i opiekuńczy.


Zgadzam się, ALE tylko wtedy gdy taki facet ma w sobie również elementy "złego chłopca". Czyli musi być to taki miks tych dwóch osobowości, bo inaczej kobieta albo w ogóle nie jest zainteresowana takim troskliwym i opiekuńczym facetem, albo szybko się nudzi i często szuka sobie nowych wrażeń.

Kobiety najpierw zwracają uwagę na to jak facet na nie działa, a później zastanawiają się czy byłby dobrym ojcem. To, że facet ma zadatki na ojca, w cale nie znaczy, że jest pociągający dla kobiet.

W ogolę podałaś/podałeś dwie skrajne sylwetki mężczyzn. Ja piszę o tym, że aby odnosić sukces z kobietami trzeba być trochę tym i tym, ale NA PEWNO nie można być tylko miłym i opiekuńczym, bo to są cechy kobiece. One NIE działają na kobiety.

Natura już nas tak stworzyła, że kobieta szuka w mężczyźnie cech męskich, a mężczyzna w kobiecie kobiecych.

jacob pisze... Reply to comment

Gdzieś przeczytałem, że uwodzenie kobiet jest sztuką i nie da jej się opanować do końca. Dlatego trzeba cały czas trenować i ćwiczyć tak jak wspomina Trueman. Obecnie jestem po rozstaniu po 5 letnim związku i przeczytaniu wszystkich postów w temacie jak odzyskać byłą i widzę ile błędów zrobiłem...Teraz czas obudzić w sobie to co kiedyś we mnie drzemało ;)Zmieniłem się z faceta w cipka:P

Trueman pisze... Reply to comment

@jacobNo tak, niektórzy zapominają o tym, ze jak się jest mężczyzną, to trzeba nim być przez całe życie. A nie tylko w momencie gdy się zdobywa kobietę. :)

ewa pisze... Reply to comment

Przeczytałam ten ciekawy artykuł jest interesujący pod kilkoma względami. kilka moich komentarzy(może wam pomogą może nie ) :1.kobiety nie są logiczne (bardzo ważne)
2.podobają się nam mężczyźni który wyglądają na niegrzecznych(głównie chodzi o ciało niestety) ale są przyzwoici(grzeczni)
3.Nie chodzi o to by facet przestał zachowywać się jak facet(by stał się gejem)chodzi o to by był kulturalny miły miał poczucie humoru .
2bardzo proszę znajdzie jakieś "ładne" określenia na seks narządy kobiece a nie wulgarne.to nas trochę wk...a
miłe jest gdy facet otwiera drzwi(zawsze),gdy zostaje przedstawiony kobiecie nie musi jej zaraz całować w rękę(co innego jak chce) ale zachowanie typu powiedz cześć i zignorować albo samo"cześć "też nie jest mile widziane gdy kolegom obok podajecie rękę jej też te rękę uściśnijcie...(to tyle co przyszło mi do głowy. pozdrawiam)

Trueman pisze... Reply to comment

@ewa
Dzięki za komentarz ciekawe porady. Mogłabyś rozwinąć ten punkt?

"2.podobają się nam mężczyźni który wyglądają na niegrzecznych(głównie chodzi o ciało niestety) ale są przyzwoici(grzeczni)"

Myślę, że wielu osobom by to pomogło. Co rozumiesz pod pojęciem niegrzeczny wygląd?

Prześlij komentarz

UWAGA!!! Komentarze "anonimowe" NIE BĘDĄ zamieszczane.

Aby podać IMIĘ lub NICK wybierz z listy: Nazwa/adres URL.

 
© 2009 jak poderwac dziewczyne jak być pewnym siebie podrywanie dziewczyn